| Crais a întrebat:

De cand cu 2014 am intrat nu mai sunt asa vioi ca in 2013 stau 3, 4 ore pe pc, la tv si adorm si totu mi se pare plictisitor fie pe pc sau la tv, o fi de la schimbarea anotimpului?

3 răspunsuri:
| Linnet a răspuns:

Nu cred. Anotimpul s-a schimbat la începutul lunii, dar este posibil să fii obosit. Faptul că stai atâtea ore la calculator/tv îți accentuează această stare. Încearcă să îți găsești activități ce presupun mai multă mișcare. Este totuși posibil ca și vremea neobișnuit de caldă pentru această perioadă să aibă aceste efecte asupra ta dacă ești meteo-sensibil.

| Crais explică (pentru Linnet):

Nu conteaza mi-am revenit acuma

| Daniel2105 a răspuns:

E ciudat, dar si la mine e la fel ^_-