| Jo_Jo_Miss a întrebat:

De cand tot incerc sa gasesc ceva site pe net care sa ma ajute sa invat limba spaniola si tot nu reusesc sa gasesc unul foarte bun...imi dati si voi niste o mana de ajutor sau un clic de ajutor? plisss...

5 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Are dreptate @pinky, asa am invatat si eu spaniola, cu telenovele, acum 3 ani urmaream toate telenovelelelaughinglaughing nu stiu c aveam in cap dar imi placeau, acum nu mai urmaresc nici macar una, nu-mi mai plac.

| GreenSky a răspuns:

Cea mai buna metoda pentru a invata limba spaniola sunt telenovelele...iti spun din propria experienta...

| BiaBella a răspuns:

Cauta pe google undeva in stanga sus scrie traducere apasa clik si alege limba romana si spaniola. Sper ca te-am ajutat! Pupici!

| Jo_Jo_Miss explică:

Ms si mie imi placeau si imi plac mult telenovelele si am inv si eu cate ceva dar tot nu stiu asa de bine. oricum mersi. kiss