| strawberrycool14 a întrebat:

De cate fundite este nevoie pentru a nu mai fi la statutul de junior?

Răspuns Câştigător
| DangerLove a răspuns:

Pai cred ca 20, eu la 20 de fundite nu am mai fost membru junior, dar cred ca mai intra si alte criterii cum ar fi :
-activitatea si numarul de logari
-numarul de raspunsuri

Sper ca ti-am fost de ajutor :*:*:*!

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

DangerLove, de unde ai scos prostiile acelea?

Pentru a fi utilizator Senior ai nevoie de 100 de răspunsuri şi 10 zile de la data înregistrării. După ce vei atinge aceste două scopuri vei putea:
-să votezi.
-să raportezi.
-acces la chat.

http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

| MissDyDee a răspuns:

Trebuie sa ai 10 zile vechime pe site si cred ca 100 de raspunsuri..parca asa stiamthinking dar 10 zile sigur trebuie sa ai

| GreenEyed a răspuns:

Ai nevoie de 100 de raspunsuri..eu asa stiu.Totusi,desi am peste 100 eu sunt tot junior si nu stiu de ce.Cred ca am inteles eu ceva gresit.:d