| Eygey a întrebat:

Dupa cate rspunsuri mi se schimba statutul de junior?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! trebuie sa ai 10 zile de la deschiderea contului, si sa ai 100 de raspunsuri(de calitate) apoi adminii acestui site, vor avea grija sa iti schimbe statutul din junior in senior.
O zi frumoasa sa aihappy

| Eygey explică (pentru caramela):

Si daca au trecut 10 zile si nu am raspuns la 100 de intrebari imi mai schimba statutu de junior in senior?

| caramela a răspuns (pentru Eygey):

Nu..trebuie sa fii mai activ..intra pe fiecare categorie si raspunde acolo unde crezi ca te pricepi..mult succeshappy

| MrAngelus a răspuns (pentru Eygey):

Nu, trebuie sa le detii pe amandoua in acelasi timp.

Ca sa devii membru senior trebuie sa ai 10 zile de la crearea contului si cel putin 100 de raspunsuri date.

http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

| GabiiHaș a răspuns:

Dupa 100 de raspunsuri si sa intri pe TPU 10 zile la rand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minmim 100 de raspunsuri acumulate in cel putin 10 zile pe TPU.

| AdyAdeluş a răspuns:

Draga Eygey, Tu trebuie sa ai macar 10 zile de la deschiderea contului si 100 de raspunsuri(dar nu raspunsuri de genul "..." si "nu stiu"). Trebuie sa fii cat de activ poti.Intra pe la fiecare categorie si raspunde la 2-3 intrebari la care crezi ca stii.Mult succes!

| VineSoarele a răspuns:

Dupa 10 zile si 100 raspunsuri.