| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori am o problema sau sunt suparata ma inchid in mine, nu pot vorbi cu nimeni. Ce sa fac? Uneori chiar am nevoie de ajutor dar ...ma simt terminata, nu am tupeu sa il cer.

3 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Nu este bine pentru ca suferi in tine si te macini singura.asa eram si eu inainte, incearca sa vorbesti cu cei din jur, daca nu poti merge la un psiholog(asta nu e o rusine sa stii).

| oanard174 a răspuns:

O sa te simti mult mai bine apoi, o sa te simti eliberata.

| Queensway a răspuns:

Incearca sa treci peste izolarea aia...Cand vezi ca cineva iti da o mana de ajutor tu doar accept-o.Dar daca nimeni nu iti este alaturi atunci cauta pe cineva de incredere, cineva in care sa te poti baza mereu.Succes!