| kayrux1 a întrebat:

Ajutor! Simt ca viata mea e terminata. Nu am chef de nimic,bunica mea este foarte suparata pe mine,deoarece am lipsit de la scoala din aceasta cauza. Am nevoie de ajutor, de un sfat. Nu stiu ce se intampla cu mine. Mentionez ca am 14 ani

Va multumesc!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa locuiesti cu parintii ca sa iti revii aia e solutia

| Singuraticaaaa a răspuns:

Te inteleg perfect. ma simt exact la fel. Parca vreau sa mor din ce in ce mai mult.

| Singuraticaaaa a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii explici bunicii tale. poate te ar putea ajuta cu ceva. sper ca ti am fost de ajutor