| AdeLyna36 a întrebat:

De cate ori ati pierdut un lucru, si nu l-ati mai gasit? Ati pierdut ceva pretios?

Răspuns Câştigător
| BeHappyForMe a răspuns:

Ultima data am pirdut aparatul foto, am pirdut si multe bijuteri de aur eu nu sunt atenta sau uit unde le pun si nu le mai gasesc.

8 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Doar speranta
Tu?

| DeNyyy a răspuns:

Mi-am pierdut increderea in mai multe persoane...care nu valorau nimic.

| Contrast a răspuns:

O ho ho, pierdut ca pierdut... dar cate nu le-am mai gasit!
Mi-am pierdut sotul...nu ca l-as mai fi gasit... l-a gasit alta!
Mi-am pierdut increderea...noroc, ca o mai recupera-i, o parte din ea.
Imi pierdu-i cheful viata la un moment dat, nu mi l-am mai gasit... dar mi-am facut altul.
Si multe altele, nemaivorbind de cate lucruri maruntele au fost: telefoane, chei, portmonee, etc

| PandaCrusher a răspuns:

Am pierdut lucruri de multe ori si nu le-am mai gasit.Pe unele le-am gasit dar in TOTAL alt loc si nu le mutase nimeni, nu avea cine si nu sunt o persoana cu capul in nori.Si nu, nu am pierdut nimic pretios.
happy

| TupacAlive a răspuns:

Am pierdut acum 5 minute un card de 4gb.e foarte greu de gasit pentru ca e mic sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pierdut...persoane. Ele sunt singurele care nu se pot recupera. Daca e vorba de obiecte, mi-am pierdut cerceii pe care ii aveam de cand eram mica. Erau mai mult o amintire la care tineam.

| Ţăpeşu a răspuns:

Am pierdut un card de telefon microSD de 32 Gb. Am dat 160 de lei pe el sad.

| Gaby_9228 a răspuns:

Mi-am pierdut portofelul cu bani, dar in casa.De doua zile il caut intr-una.