| mino_8755 a întrebat:

Care este cel mai pretios lucru pentru voi?

Pentru mine familia si prietenii.

Răspuns Câştigător
| danutza a răspuns:

Viata... cand ma trezesc dimineata tongue

12 răspunsuri:
| Andreea_8014 a răspuns:

Pt. mine. familia, prietenul si bineinteles prietenii. fara ei nu as fi ce sunt azi.
Deyutza:*

| denisa0906 a răspuns:

Marea si vantul :Xlaughing)) si frica :X de orice love strucklove strucklove strucklove struck

| metonst54 a răspuns:

Calculatoru

| Letytzy@ a răspuns:

Sanatatea, familia si prietenii.

| MissCamelia a răspuns:

Familia, iubitul, mintea mea, colectia de cercei, pisica

| mino_8755 explică:

Ps: La prieteni se incadreaza si iubitatongue:*

| mino_8755 explică:

Asa e danutza. Daca nu ar fi viata nu am mai avea nici familie, nici prieteni si nici iubiti/iubite big grin

| mmamiruna a răspuns:

Viata si iubirea

| carlita_4462 a răspuns:

Copilasul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatatea. e cea mai pretioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai pretios lucru pentru mine este constiinta mea.nu cred ca as putea trai daca seara nu as pune capul linistita pe perna.

| crystal a răspuns:

Pentru mine...viata,apa,aerul, hrana, pacea... pietre de temelie la adapostul carora ne adunam familia.