| A0n1mUL a întrebat:

De cate ori imi recomandati sa ma masturbez pe saptamana? voi de cate ori o faceti?

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu poate nimeni sa-ti "recomande" de cate ori sa faci asta, fiindca nu cred ca poate cineva sa o faca la comanda. O faci de cate ori simti, dar chestia e sa nu exagerezi, in sensul ca ajungi sa faci asta de 3-4 ori pe zi. Asta e prea mult, zic eu. Cred ca e okay de vreo 4-5 ori pe saptamana, dupa parerea mea.

| Allrc24 a răspuns:

Deloc.iti faci rau singur. vei avea problema fizice si de personalitate