| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori pe zi e normal sa vorbeasca doi parteneri aflati la distanta in tari diferite?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De cte ori timpul le permite. Dar si fusul orar.

| Violleta2022 a răspuns:

O singura data la cateva zile distanta sau saptamanal, ca nu ar avea ce sa-si spuna zilnic.

| Hyperion7 a răspuns:

De atâtea ori cât ambii se simt ok.
Pentru că dacă unul plusează sa vorbească nonstop sau nu prea vrea sa vorbească, iar nu e ok

| MihaiMB a răspuns:

Ori de câte ori este nevoie, nu există un ritm anume în care persoanele pot vorbi, cât încă totul se vorbește într-un mod decent, se poate vorbi și până mâine.