| NiiiaaRawwr a întrebat:

De cate ori stau intr-un loc si vreau sa ma duc in alta parte imi vine ameteala si vad negru in fata ochilor[nu stiu sa explic]. Stiti cumva din ce cauza?

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ameţeşti pentru că în momentul respectiv îţi scade tensiunea la o mişcare bruscă cum ar fi ridicatul din pat, de pe scaun etc. E normal. Baftă!

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Si mie mi se intampla in general cand sunt foarte obosita si nu am mancat nimic. poate fi si din lipsa de calciu sau scaderea glicemiei ( in cazul glicemiei trebuie sa manaci ceva dulce de preferat ciocolata cu lapte care te poate ajuta sa-ti revi). cel mai bine insa este sa consulti un doctor pentru ca va stii sigur ce trebuie sa faci ca sa scapi de asta, pentru ca stiu cat poate fi stresant. succes happy kiss

| DroGuleTz a răspuns:

Buna poate esti anemika mananca mai des pentru ca daca nu mananci ametesti :d am patit-o si eu :d fundita?puppy dog eyes

| ReeaAndreea a răspuns:

Hey... stiu cum e si mie mi se intampla la fel. e din lipsa de calciu, sfatul meu e sa te duci la un doctor. succes kiss

| Dαиełłe a răspuns:

Ejty anemikabig grin

| Nymphetamine_8127 a răspuns:

Am si eu aceasta problema... dar nu ma ingrijoreaza prea tare... eu dau vina pe cafea si tigari big grin