| Anonim6666644 a întrebat:

De cateva luni tot vad pete gri sau negre care plutesc.Cu ochi nu am probleme, am fost la un control la oftalmolog si mi-a spus ca nu am probleme cu vederea.Aceste pete pot fi halucinati?

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Da, insa este posibil sa fie vorba de tensiune oculara ridicata.

| GreenVoid a răspuns:

Poti sa ai viermi in ochi.

| zaratu a răspuns:

Si eu patesc la fel noapte dupa ce inchid pc si ma uit pe un perete unde nu este lumina imi aparare o pata alba deoarece ochiul este invatat cu lumina si pana se obisnuieste cu intunericul asa se intampla

| DeylerCR a răspuns:

Lasa legalele ma nn.