| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

De cateva seri visez caini ce ma trag de picioare si de fiecare data aceiasi caini; unul negru si unul maro iar atunci cand visezi caini negrii se zice ca inseamna moarte. Sunt speriata un mic. Sa merg sa ma spovedesc? Un sfat.

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti scoti capul din butoiul cu bautura, ai stat prea mult si te-ai ametit.
Si eu am visat ca eram Michael Jackson, dar asta nu inseamna ca o sa imi cada o rata in cap. Termina cu prostiile. Probabil iti e frica de caini [ nu sti ude ce, ca oamenii sunt cele mai mari bestii] - sau ai ceva ce te streseaza, ingrijoreaza - probleme sau alte chestii. Vezi ce e s irezolva - sau poate dai intr-o raceala. De regula visele urate apar fie cand esti in impas, stres, fie cand iti e rau, esti racit/a sau vei fi in curand.

| T0T a răspuns:

Doamnee ce concluzie. Visezi niste caini si mergi sa te spovesdesti laughing Cata indoctrinare.