| BrokenAngels a întrebat:

de câteva seri visez de fiecare data ca am un frate si vorbesc cu el, de si in viata reala nu am.Eu am fost adoptat si nu imi cunosc părinții. Oare din ce cauza am acest vis?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca te gandesti ca ai un frate sau iti doresti sa ai. Visurile tin de noi, de gandurile noastre, de lucrurile pe care le vedem si auzim, iar mintea noastra le prelucreaza intr-un mod mai diferit in timpul somnului.Cel mai banal exemplu, pe zi am vazut o punga cu seminte de floarea soarelui, iar seara am visat un camp cu floarea soarelui. laughing

| teo530 a răspuns:

Nu stiu sa iti raspund dar daca nu primesti nicuiun raspuns care sa te lamuresca iti propun sa consulti un phsiholog(daca vrei)ca el cred ca va sti cum sa afle raspunsul