| zuzulyna a întrebat:

De cateva zile imi apare pe Deskop o fereastra cu "windows live messenger" si cand intru pe mess se trimite singur la toti din lista mea fara sa vreau cum sa il dezactivezi?

1 răspuns:
| WhMan a răspuns:

Am avut si eu virisul ala. ti se blocheaza mouse ul cand intri pe mess si trimite la toata lista acelasi virus. la mine a fost nasol ca trebuia sa schimb si dvd-rw pentru ca nu mai mergea. Reinstaleaza windowsul si ai grija pe ce mai intri de acum inaintewinking sunt virusi si mai grei ca asta.