| คиค a întrebat:

De cateva zile ma chinuiesc sa pun cateva comentarii pe youtube, si nu reusesc. As vrea sa-mi spuneti care sunt toti pasii pe care trebuie sa-i urmez pentru a pune comentarii.
P. S. Am cont de utilizator

4 răspunsuri:
| คиค explică:

Dupa ce scriu comentariu dau enter, si-mi apare ceva pe un fond verde. Dupa aceea nu mai stiu ce trebuie sa fac straight face.

| juniper a răspuns:

Trebuie sa ai cont pe youtube, numai atunci poti posta.

| DeeAnna. a răspuns:

Mai...Si eu am cont.Si dau comm normal.Adica deschid clipul pe care il doresc apoi pun comentariul.Si se apropa dupa ceva timp.

| DeeAnna. a răspuns:

Pai a mentionat ca are cont.
Mai, in cazul asta nu stiu... Mi`e nu mi s`a intamplat.Scuze ca nu te pot ajuta.straight face