| D[:x] a întrebat:

Cum se face un cont de facebook? Va rog ziceti`mi pasii pe care trebuie sa ii urmez. Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| Dragosgan a răspuns:

1.Intra pe site-ul Facebook si fa click pe Sign in.
2.Introdu numele tau si o adresa de email valida. Poti completa orice vrei. Daca vrei sa sari peste anumite detalii, alege None of the above.
3.Alege o parola. Introdu o parola unica, usor de retinut. Trebuie sa fie de minim 6 caractere.
4.Introdu literele si cifrele din imagine (anti-bot).
5.Citeste politicile de folosinta si politicile de confidentialitate. Bifeaza casuta, cum ca esti de acord cu cele citite.
6.Click pe Sign up now.
7.Intra pe contul tau de email si activeaza-ti contul. Urmeaza linkul din email.

3 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Facebook.com si vezi tu acolo.

| andrywtzu a răspuns:

Uite asa: scrii pe google ''face book'' si ii dai pe prima pagina. apoi iti aparein dreapta niste chenare; scrii prenumele, numele, pass s.a.s.si apoi apesi pe inregistrare. si urmezi pasii de acolo... sper ca o sa te ajute happy

| TMDT93 a răspuns:

Www.facebook.com Daca stii limba romana o sa te descurci fara probleme :)