| Xanna a întrebat:

De ce am impresia ca nu ma baga in seama colegii? de ce am impresia ca ei ma cred pe mine mai inferior lor si ma trateaza asa? ce sa fac sa ma schimb? ce nu le place? pur si simplu nu ma baga in seama

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca transmiti indirect faptul ca esti slab si ei nu rezista "tentatiei" de a se lua de tine.Ai auzit de "valorezi cat de apreciezi"? Ei bine, aplica.Nimeni nu te poate face sa te simti inferior fara acordul tau, nu uita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pot spune ca ma aflu intr'o situatie asemanatoare...gaseste pe unii ca tine, daca nu te baga in seama inseamna probabil ca nu aveti despre ce vorbii sau ca nu esti tu destul de "bagaret"happy