| alexGEN a întrebat:

Buna la toata lumea. De la un timp ma simt extrem de singur... unii amici nu ma baga in seama, parintii ma trateaza cu dispret. Saptamana asta un baiat mi-a spus ca nimeni nu mai e de partea mea. Si m-am inchis in mine... Doresc sa ma schimb, sa imi schimb atitudinea si nu stiu cum. Prietena e mai distanta fata de mine. Totul s-a schimbat nu mai e ca inainte :-

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Cred ca primul lucru pe care trebuie sa il faci este sa gandesti Pozitiv! Cei cu tristetea asta, viata e frumoasa chiar daca uneori mai avem momente cand ni se pare ca suntem singuri, nu este asa mereu va fi o persoana alaturi de noi, fie ca e unul dintre parinti, fratii/surorile, prietenii, colegi, prietena, cei de pe TPUwinking :*... iar tu trebuie sa analizezi si sa gasesti aceasta persoanawinking

4 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Pai la cat de urat esti nu ma mira laughing

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Bună. Să înţeleg că ultima perioadă a fost puţin cam încărcată pentru tine...Acordă-ţi un timp pentru tine însuţi, în care să îţi ocupi timpul cu lucrurile care îţi plac. Găseşte o persoană dragă sufletului tău care să te înţeleagă, să îţi ofere dragoste şi căldură sufletească. Încearcă să vorbeşti şi cu alte persoane, fă-ţi prieteni noi, ieşi cu ei în oraş, împarte păreri şi discuţii şi fii mai sigur pe tine şi ceea ce vrei, ce îţi doreşti tu.Succes!

| LoliTa_7237 a răspuns:

Stiu cum e...incearca sa lasi dl tine. fi nu stiu mai bun
GOOD LUCK!

| Biiencutza_6492 a răspuns:

Me too!