| anonim_4396 a întrebat:

De ce am nevoie ca să am bursă de studii la o universitate din suedia? Acord Funda!

1 răspuns:
| Vulturalb a răspuns:

Fiindca viata de acolo necesita foarte multe costuri si este greu sa te intretii daca stai prost cu situatia financiara! Bursa este un ajutor oferit din partea universitatii pentru elevii cu note foarte bune sau cu probleme de sanatate.In fine, nici macar cu bursa nu o sa te poti descurca fara un sprijin financiar sau o slujba! Funda?