| Robeert a întrebat:

De ce am uneori impresia ca nu ma place dar totusi ne sarutam si din astea? Da nu mereu simt asta!

2 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Ce tot spui acolo crisiti? nu vezi ca asta e baiat?laughing. ofera mai multe detalii. sau daca nu ai chef de talii stai de vorba cu ea. Comunicarea in cuplu e cea mai recomandata

| cristi202 a răspuns:

Posibil pentru ca chiar nu te place in intregul tau (corp si suflet), ci doar corpul. Ii place cum arati, ii place sa te sarute, iar place sa ajunga si in pat cu tine, insa doar atit. Din pacate. Stai linistita, multi baieti sunt asa, le place cum arata fizic o fata, si nu se dau inapoi de la o relatie cu ea, insa, cind se plictisesc de ea, o lasa si isi vad de drum, cautind altceva.
Eu in locul tau l-as pune la incercare, sa vad cit tine la mine. Exista lucruri pe care i le poti cere, care sa ceara mici sacrificii din partea lui. Daca va fi in stare sa sacrifice ceva pentru tine, tine la tine, si e doar o impresie a ta ca nu te place, si cu cit tine mai mult, cu atit va fi mai mult in stare de sacrificii, scacrificiile vor fi mai mari. Insa daca nu e in stare sa renunte, sa sacrifice ceva de dragul tau, probabil ii plac doar rotunjimile tale si atit.