| anonim_4396 a întrebat:

De ce apare sentimentul de vinovatie, chiar daca stiu ca nu sunt vinovata de disparitia unor bani ai matusii mele? Adica ma simt vinovata si naspa cand sunt in preajma matusii mele, chiar daca nu sunt vinovata...multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

Daca ai fost de fata atunci cand s-a aflat de disparitia banilor este normal sa te afecteze si pe tine!
NU TREBUIE SA TE SIMTI VINOVATA!
Nu esti, chiar tu ai spus asta.

Fi serioasa... banii apar, dispar fara sa ne dam seama in viata de zi cu zi, acum ca a disparut o suma de bani din cauza altcuiva crezi ca ii capat de lume? Nicigand... kisskisskiss I vor face la loc acei bani, tu stai linistita nu te stresa pentru problemele altora kiss!

Baftakiss

2 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Pentru ca ai impresia ca o sa dea vina pe tine

| Misshaa a răspuns:

Multumesc mult pentru tot! Chiar mai sunt oameni cu suflet