| SEAL a întrebat:

De ce ar vrea cineva sa se apuce de de fumat? Pana acum nu am gasit niciun beneficiu sau senzatie
PS:nu am incercat niciodata si nici nu vreau

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand n-ai ce face cu banii trebuie sa ii dai pe ceva. N-as da 10 ron pe un pachet de tigarioh go on
Multi o fac pentru ca e cul.Si ignora faptul ca sunt predispusi la cancer si ca o tigara le "ia' 5 minute din viata

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Iti spun eu. Multe persoane se apuca de fumat din cauza terbilismului! Cati adolescenti nu fumeaza in centrul orasului, in baruri, parcuri, mandrii ca au o tigare in mana si vai, ce interesanti sunt cand scot fumul afara! Sau cate pitipoance nu sunt care stau cu slimul in mana si vorbesc despre botox si despre ce bun a fost tipul care l-a cunoscut cu o seara in urma la nu stiu ce club.
Si asa este, nu exista niciun beneficiu si nici o senzatie. Bravo tie! Asa te vreau!

pa, pa.

| Helvete a răspuns:

Ca sa para 'cool', de aia se apuca. Nu zic sa nu incerci sa vezi cum e, dar nu o sa iti schimbi parerea. Chiar nu prea e nimic special. Mi se pare mai 'cool' sa nu faci asta, din moment ce aproape toti o fac. Sau sa o faci fiindca iti place, nu pentru a fi altfel. Cat despre senzatie, chiar nu prea iti da vreo stare de bine extrema sau ceva.

| UninspiredName a răspuns:

Felicitari pentru ca nu ai fumat niciodata. de obicei persoanele se apuca de fumat din cauza unei probleme pe care cred ca nu o pot depasi singuri, sau pentru ca au vazut ca cei din gashca lor o fac si vor sa faca la fel, sau mrg se gasesc motive, unii se apuca din plictiseala.

| Laura a răspuns:

Păi majoritatea se apucă de curiozitate, anturaj. Eu am fost proastă şi am fumat câteva luni, dar m-am lăsat. Nu te apuca niciodată happy

| foxi a răspuns:

Pentru a face pe interesantul!

| Paatricia93 a răspuns:

Nici eu nu fumez, dar culmea, cand fumeaza cineva langa mine, in orice parte as sta tot pe mine vine fumul laughing si urasc asta, dar deja e regula

| yodeiutza96 a răspuns:

Pey... majoritatea din anturaj.

| Bogdan_5221 a răspuns:

De fapt multi incep din curiozitate.

eu m-am apucat de fumat din plictiseala. plus daca nu fumezi pachetu pe zi nu face mult rau.

Eu fumez linistit si nu simt nimic in legatura cu asta. Nici ca as fii mandru de asta nici ca mi-ar fi rusine.