| anonim_4396 a întrebat:

Buna,as vrea si eu o parere in legatura cu asta:deci noaptea ce a trecut am avut un vis cam ciudatel asa,,,se facea ca eu as fi avut o sora mai mica decat mine,,,,(in viata reala am doar o sora mai mare,eu fiind cea mica,dar mereu mi-am dorit un frate mai mare),,,,care nu stiu cum si in ce situatie ar fi murit si eu cu sora mea i-am gasit trupul neinsufletit(nu o cunoscusem pana atunci,dar stiam ca e sora mea mai mica) si desi murise de mult timp (nu stiu cat exact) corpul era intact,adica nu putrezise,nu nimic si avea o carticica cu ea,carticica pentru care coborasem de fapt sa o cautam(coborasem pentru ca era un loc inchis,obscur,nu stiu un fel de depozit si era in jos,un subsol banuiesc) cand am vazut-o am inceput sa plang „din toti plamanii" si nu stiu de ce dupa ce m-am trezit am o senzatie de tristete si cand ma gandesc la ce am visat parca mai am un pic si chiar ma apuca plansul,dar nu stiu de ce,,,, voi stiti ce ar putea sa insemne?
ps:nu vreau raspunsuri aiurea, daca nu ti-e sa raspunzi nu raspunde, nu vreau bataie de joc

2 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Nu mai crede ca visele trebuie sa insemne ceva, pentru ca nu inseamna nimic, decat ca dormi si creierul tau e activ.

| ɴιcoleтα a răspuns:

Probabil ai vazut o stire la televizor, sau subconstientul tau poate avea partea lui de vina.
De exemplu si eu mai am vise din acestea. Nu te speria, e doar un vis; 3