| Honey555 a întrebat:

De ce asa un bou poate sa iti strice dispozitia? Asa eram de vesela, am vrut sa imi comand o lasagnia sa am o seara pe cinste si sunt sa comand...si imi raspunde un badaran foarte urit cind am vrut sa comand? De ce merit eu ca un derbedeu sa imi strice seara cu raspunsul lui urit si eu acum sa pling din cauza asta?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti au dat lacrimile pentru ca un necunoscut ti a raspuns urat la telefon? si te intrebi cine ti a scricat seara? pai tu ca esti prea sensibila

8 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ce ti-a zis de te-a suparat?

| T0T a răspuns:

Depinde ce ți-a spus, dar oricum, în orice situație, nu ar trebui să te afecteze. Mai ales dacă este un "bou" așa cum îl numești.

| Doub a răspuns:

De ce iti pasa?

| Ciumpi35 a răspuns (pentru Doub):

Exact. De ce ți-ar păsa?

| Honey555 explică (pentru Doub):

Gata..am fost eu dupa lasagnia, l-am mustrat, nu am mai asteptat livrarea si si-a cerut scuze!

| Doub a răspuns (pentru Honey555):

laughing).

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Și tu plângi din cauza unuia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si cum ti-a raspuns de ti-a stricat seara?