| croissant a întrebat:

De ce atunci cand fumez imi piere pofta de rontait sau de mancare? Am ajuns sa nu mai mananc nimic timp de 3 zile

Răspuns Câştigător
| TheStrategist a răspuns:

Încearcă să te lași de fumat și mănâncă așa cum trebuie. Nu e bine să nu mănânci atâta timp.

3 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Este grav dacă ai ajuns sa nu mănânci 3 zile deloc ar trebuie sa mergi la medicul de familie săi spui urgent ce se întâmpla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că fumatul dăunează grav sănătății, inclusiv apetitului alimentar.

| Alexis1202 a răspuns:

Încearcă sa mai raresti țigările, sa mănânci inainte sa fumezi. Sa fumezi doar după masa, asta s-ar putea sa te ajute. E important sa te hrănești cum trebuie