| Teodor168 a întrebat:

De ce atunci când îmi văd in oglinda părțile laterale ale fetei mi se pare ca arat ciudat?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu te vezi ciudat oricum, e ceva normal pentru tine.

| 6Anonim9 a răspuns:

Exact cum zice SareInOchi. E ceva normal pentru tine. Asa sunt si eu. Mi se pare ca am un cap prea lung cand ma uit in oglinda de la baie, pentru ca ma vad din profil daca ma uit la reflexia reflexiei oglinzii in oglinda de la usa de la baie. laughing
Dar in alte oglinzi ma vad altfel. Oglinda influenteaza foarte mult prin luminozitate si caritate. Daca e lumina mai diminuata nu ti se vad punctele de pe fata, cosurile, bubitele, etc. In schimb, daca e lumina intensa, ti se vad toate bubitele si cosurile, ba chiar mai accentuat decat se vad in realitate. Am testat eu. De aceea nu se vad impuritatile de pe fata in poze, chiar si fara photoshop, iar asta o poti verifica la persoanele pe care le cunosti uitandu-te prin pozele acesteia. Incearca sa te ingrijesti pe cat posibil, si lasa-i pe altii sa isi dea cu parerea. Numai bine!