| PinkY a întrebat:

De ce atunci cand instalez messenger 9 sau 10 imi apare o eroare de genul "Incorrect instalation", iar dupa terminarea instalarii nu imi porneste messul?

1 răspuns:
| CosteaVlad a răspuns:

Din cauza faptului că instalarea nu s-a realizat corect, iar motivele ar putea fi multiple. Încearcă să intrii în control panel, la add or remove programs, să dezinstalezi toate programele legate de yahoo, după care dai un restart, intri aici: http://www.filehost.ro/......inamp_rar/ şi îl instalezi eventual pe altă partiţie decât cea pe care este windows-ul. Dacă tot nu merge, înseamnă că este o problemă la windows...
Baftă! :)