| deea2sabau a întrebat:

De ce baiatul pe care-l plac vrea sa ma faca geloasa? Aseara la o nunta era si el si defiecare data cand ma vedea mergea la fete, le strangea in barate. Faza e ca noi am vorbit in fiecare seara pe facebook si inca ce multe, era in strainatate iar acum nici nu ma baga in seama. intr-o zi eram cu niste prietene si a venit si el la noi, eu stateam langa el si parca nu existam oh go on dupa aia am plecat cu niste baieti la o plimbare si a sunat-o pe prietena mea, sa vada unde suntem, si dupa vreo 5 minute apare si el cu o fata la noi. straight face eu am asa o presimtire ca lui ii este rusine de mine, si prietena mea mi-a spus asta apoi nu stiu ce sa cred crying acuma l-am blochat pe facebook, Voi ce parere aveti? ce sfaturi mi-ati da?

Răspuns Câştigător
| daniellle a răspuns:

Eu tind să cred că e supărat pe tine dintr-un motiv anume. Probabil încearcă să te facă geloasă la treaba cu fetele. Adică dacă nu i-ar păsa de tine nu cred că o mai suna pe prietena ta să vadă unde sunteţi. În fond, nu ar trebui să-i pese. thinking
Ideal ar fi să discuţi cu el despre problema aceasta.
Spune-ţi punctul de vedere şi cere-i o explicaţie, ai tot dreptul la una.
Multă baftă! :*

1 răspuns:
| hawstuff a răspuns:

Intreaba-l...