| deea2sabau a întrebat:

Hei, deci am nevoie de sfaturile voastre. cunosc un baiat, era din liceu, acuma a terminat si a mers in strainatate, iar in timpul scolii tot vedea la mine, ma pupa, ma strangea in brate. Am inceput sa vorbim si pe facebook in fiecare zi si inca cate, mie a inceput sa-mi placa de el. Acuma a venit acasa si nici nu mai ma baga in seama, Cand ma vede ma saluta si atat sad azi l-am vazut cu o fata, si nici nu m-a salutat, a trecut pe langa mine. Eu acuma l-am blochat pe facebook ca sa-l uit. Ce ziceti am facut bine? ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| ioanaioana a răspuns:

Tie a inceput sa-ti placa de el dar atractia asta nu cred ca a fost reciproca. Din ce ai scris tu, voi doi va intelegeati destul de bine. Daca acum a revenit si se comporta asa dupa ce v-ati inteles asa bine inainte inseamna ca te-a cam uitat. Parerea mea e ca ar trebui sa-l uiti si tu si sa treci peste

5 răspunsuri:
| AndreeaRoxana225 a răspuns:

Hei,eu te-as sfatui sa il intrebi daca e suparat sau daca are ceva adica nu e clar ce zici tu, trebuie sa se fi intamplat.ori e ceva ''indiferent'' adica nu e nimic important

| neutrino a răspuns:

Ai facut foarte bine, numai sa te tina...Cauta-ti si tu un baiat care sta mai mult pe acasa.

| Biancaalone a răspuns:

Pai crde-ma ca blocatul persoanelor pe fb e o prostie! Adica acum esti suparat pe aceea persoana si peste 2-3 luni iti trece si vrei sa vorbesti pe fb cu el! Nu stiu ce sa zic in privinta schimbari. Daca are o iubita e normal sa-si schimbe atitudine cu fetele din jurul lui.Finca altfel, cred ca iubita ii spune -'dar pe aia dc ai salutat-o, aleia dc i-ai zambit...s.a.m.d! Dar cel mai bun lucru e sa vb cu el! Succes! happy

| deea2sabau explică (pentru Biancaalone):

Nu are iubita, poate a vrut sa-mi faca in ciuda thinking

| Biancaalone a răspuns (pentru deea2sabau):

Poate..nu ai de ce sa-ti faci griji.fai si tu in ciuda!