| rosalinda985 a întrebat:

De ce baietii prind o fata de fund?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Asa e sexylove struck

10 răspunsuri:
| Static a răspuns:

E un fel de excitare a lor, cred. Se excita doar cand privesc posteriorul unei fete, sau sanii acesteia, orice pare sexy si atragator indeajuns pentru ei, ating, aproape orice. Sunt niste porci oricum, un mesaj pentru toti baieti V-ar placea ca toate fetele sa va apuce de posterior sau de snai sau de altceva si sa va faca de ras sau sa va rusinati? Asa in batjocura?! fundita? :pe

| Buzatu_Lucian_2001 a răspuns (pentru Static):

Hoo tu nebuno, baietilor le place pentru ca li se par sexy, nu din nesimtire sau altceva, plus ca unelor fete le place altelor nu, fiecare cu modul ei de gandire

| Twatwaffle a răspuns:

Pentru ca le place...^_^

| price a răspuns:

Pentru ca fata fuge si baiatul doar de el mai ajunge sa o apuce pe fatalaughing

| Tooooo a răspuns:

Nesimtire

| nesuferit a răspuns:

big grin
E ca un fel de salut, noi intre noi baetii batem balma, dar cu fetele nu poti face asta, asa ca ii pui mana pe fund

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Nesimtire

| bibbssss a răspuns:

De obicei baietii prind o fata de fund cand simt pentru ea o atractie mare! de obicei baietilor Le plac fetele cu cate ceva din fiecare + ceva minte, sa poti lega 2 propozitii cu ea; eu consider ca o fata trebuie sa aiba atat forme cat si minte, caracter, personalitate debordanta care sa uimeasca si sa-i de-a pe spate pe cei din jur! dupa parerea mea acesta este cel mai important lucru! happy sper ca ti-am fost de ajutor! XOXO!

| nesuferit a răspuns (pentru bibbssss):

Nu e adevarat.Nu trebuie sa simti nimic special pentru o fata sai puna pe fund. Daca are un fund misto mi se pare suficient

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că fata le permite.