| Daysukki a întrebat:

De ce baietii sunt rautaciosi cu fetele mai urate? nu toate aratam ca taylor swift. cine le da dreptul sa ne insulte cand de fapt nici ei nu-s mai perfecti. eu cred ca din lipsa de creer. nici eu nu arat grozav dar nu cred ca sunt urata. sunt curata. bine ca defecte am si eu (ma refer la par), nu este asa lung si frumos dar revenind: si ce daca nu-s asa frumoasa? la urma urmei ce-i freaca pe ei cum arat eu. am primit si complimente deci nu cred ca-s asa de naspa. mda, prefer sa fiu mai degraba amuzanta decat frumoasa. frumusetea este relativa.adica daca o fata superba se mutileaza intr-un accident nu cred ca-r mai baga-o in seama, nu? asta e o prostie.
si voua fetelor vi s-a intamplat sa fi-ti insultate doar la aspect de magari din astia?

Răspuns Câştigător
| Alee_4988 a răspuns:

Important e sa ai tu incredere in tine. crede-ma ca daca tu arati ca esti multumita de tine oricum ai fi, o sa fi apreciata pentru asta.totusi trebuie sa accepti ca exista si fraieri care nu au altceva ce sa faca decat sa comenteze referitor la orice si si daca ai fi perfecta tot ar gasi ceva ce nu le convine. dar n-are rost sa-ti bati capul cu ei.pana la urma, nu trebuie sa te intereseze parerea tuturorwinking

2 răspunsuri:
| shanela a răspuns:

Da mie mi s-a intamplat cand m-am tuns pentru ca ma tuns bob si toti radeau pana intr-o seara cand le-am enumerat toate defectele lor(la 2 baieti),si pe urma le-am zis uitati-va intai la capu ' vostru si dupa comentati si le-am inchis gura
!
asa fa si u dale replica,nici eu nu-s cine stie ce minunata,dar am un aspect placut, da si te aprob, unii baieti sunt MAGARIrolling on the floor

| FlyingSoul a răspuns:

Bai cand zici adevaruri despre viata le zici bine! Fiecare e frumos in felu lui!