| scumpi09 a întrebat:

De ce bauetii cand se despart de o fata spun a fost o curva

5 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Hai ca nu se intampla chiar atat de des incat sa se generalizeze.
Plus ca si femeile cand se despart de un baiat zic ca e un porc sau ce le mai vine in minte

| Piratul10 a răspuns:

La uni așa e felul lor de razbunare si de uitare, ei zic asta doar ca sa crezi ca toată relația nu iai plăcut si lucruri din astea...

| Edeline a răspuns:

Pentru ca ori ea a fost curva, ori se oftica si asta e modul lor de razbunare...si de obicei baietasii care au impresia ca ei sunt masculii cei mai smecheri fac lucruri de genul asta.

| NuAvemNume a răspuns:

Du-te la scoala.

| AndreeaBuBuLiCi a răspuns:

Pt ca sunt niste nesimtiti!