| Andreealovechocolate a întrebat:

De ce Cabron/Alex Velea/What's up poarta ochelari de soare mereu? (la emisiuni, concerte, interviuri)

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Le mai ascunde "inteligenta" din privire

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

De şmecheri ce-s smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca What's up poarta ochelari pentru ca are mari probleme de vedere

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Pentru ca e o fita in moda vedetelor si nu numai ei si alti

| AlexandraIleana a răspuns:

Pentru ca pentru ei ii un lucru smecher.laughing

| sanda45 a răspuns:

Ochelarii sunt in accesoriu "bomba" in sensul ca in asta consta look-ul lor, ii face sa para mai de gasca, cool.

| TeoCaramel a răspuns:

Pentri ca se cred Smecheri, deci asculta aici, daca vrei sa fii smecher poarta ochelari de soare chiar si daca esti in casa sau clasa, sau chiar si intr-un restaurant. ^.^