| doll a întrebat:

Daca un baiat iti zimbeste mereu cind te vede, te atinge pe corp, te saruta. dar in acelasi moment are si prietena, baiatul acesta are ceva fata de fata aia cu care se saruta? ori se foloseste?

7 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Daca are prietena si nu renunta la ea, doar isi bate joc.
Parerea mea, daca iar place fata aia ar rupe`o cu actuala, sau poate doar ii e frica ca fata sa nu vrea o relatie.

| ATHOS a răspuns:

Draga mea pur si simplu vrea doua!

| butt3rfly16 a răspuns:

Daca un baiat care are pr face asa ceva e clar ca nu stie ce vrea de la viata si se da la toate fetele dragute ca sa se simta si el mai bine.Parerea mea e sa il lasi sa vezi ce face in continuare si cand gasesti momentul oportun sa-l intrebi ce urmareste cu toate astea.Pt ca din moment ce are pr e clar ca daca o iubea sau macar simtea ceva pentru respectiva nu se dadea la alta...Baftawinking

| shtephie a răspuns:

2 variante :
prima nu'si iubeste prietena si vrea sa fie cu noua cucerirewinking
a doua varianta nici prietena nu'si iubeste si nici pe noua fata, se foloseste de aman2winking
Ar trebui ca aman2 sa'l lase cu ochii in soarewinking

| Damian a răspuns:

Un curvar

| Daiana_1431 a răspuns:

Genul de baiat care este un porc. Nu trebuie sa ai incredere in ei.

| Byankaa66 a răspuns:

Va foloseste pe amandoua oh go on