| Andreea0612 a întrebat:

De ce cand eu vorbesc cu un baiat sau is cu cineva, lumea sa zica ceva de genu "vai da cu cine mai vorbesti si tu" sau sa se intereseze de noi? Mi s-a intamplat de cateva ori asta.
Nu inteleg, ce ii intereseaza pe ei cu cine vorbesc eu... de ce lumea vorbeste mult si prost...
Vi s-a intamplat si voua asta?

1 răspuns:
| WildS0ul a răspuns:

Da laughing Lasa-i sa vorbeasca. Probabil ii freaca invidia...sau sunt prea prosti ca sa se uite sa vada cat de defecti sunt ei...sau poate au facut un hobby din asta, nu stiu :-s rolling on the floor