| 0PopaPorno a întrebat:

Vi s-a intamplat sa vorbiti de o/un fata baiat si sa auda ceilalti, iar apoi un prost ca sa nu zic altfel sa se duca prin toata scoala si sa zica ca voua va place de cel de care vorbeati cu toate ca voua nu va place de acea persoana? ( place in sensul de iubit ). Daca da, ce ati facut?:l

1 răspuns:
| RazvanAntonio a răspuns:

Mdea se mai intampla...mai sunt neamuri proaste care fac din astea dar trebuie sa ignori si sa vorbesti cu cei care sustin acest subiect si sa te imprietenesti. Apoi poti sa discuti mereu cu acea fata sau baiat si sa ii spui ca a fost soar un idiot care a spus o prostie dar una adevarata.La mine a mers. Funda please?