| LiLMoRe a întrebat:

De ce cand intru in metin2 ro mi se restarteaza calculatorul? Am winxp. placa procesor sunt bune oh go on. da cand intru in patcher mi se blocheaza apoi restart fara sa faq nimic

Răspuns Câştigător
| Fit3r0 a răspuns:

Instaleazati windows 7 sau xp sp3 si o sa mearga ca au facut astia de la gameforge un contract cu cei de la windows. in fine nu mai joc ro dar fa cum am zis eu ca o sa mearga happy funda? :X

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Elimina-l si instaleaza-l din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-ti o placa video mai buna

| LiLMoRe explică:

Am windos xp sp2.dar nu am de unde sa iau sp3 sau 7 straight face

| ANDREyCev a răspuns:

Iti dau un sfat ori il dezinstaleti si il instalezi din nou ori sterge hackurile din pc, am avut si eu problema asta, sau instaleaza-ti win 7 sa vz ca merge struna orice joc, dar depinde si de net, si de pc tau. pa

| alexalex112233 a răspuns (pentru ANDREyCev):

Ba de unde sa iau eu win7?