| MKP a întrebat:

De ce cand raspund la o intrebare, raspunsul nu apare imediat? Astept minute bune sa apara... Funda xD

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Din cauza ca reteaua TPU este foarte incarcata. Gandeste-te doar ca la fiecare intrebare pe TPU, se primesc aproximativ 10 raspunsuri, inmultite cu 100-200 de intrebri, pai sunt vreo 1.000 sau 2.000 de raspunsuri, adminii site-ului nu sunt roboti.
Deci, raspunsul este ca reteaua este foarte ocupata, si de asta trebuie sa astepti putinwinking