| freehugs a întrebat:

De ce cand trebuie sa raspundeti la o intrebare dati raspunsuri ironice? aproape la toate intrebarile pe care le-am intalnit aici pe TPU 3 din 10 raspunsuri faceau referire la altceva.Si daca spun "ironice" ma refer mai mult la fite.Chiar e aiurea adica omul ala pune o intrebare si unii se trezesc sa raspunda ca din dos. Daca se acceptau injuraturile pe site'ul asta nici nu vreau sa ma gandesc ce mi-ar fi vazut ochii.

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu dam intodeauna raspunsuri ironice.asa intrebari, asa raspunsuri. unii chiar meritawinking.

| madalicious a răspuns:

Uneori trebuie sa fii ironic. Astfel ce s-ar alege de lumea asta? laughing

Si app nici eu nu vreau sa ma gandesc ce ar fi vazut ochii mei! M-as fi crucit si as fi luat-o la fuga in 3 pasi si 2 timpi de pe site.winking

| gabryel a răspuns:

Da sa vezi ce nasol e cand pui o intrebare si primesti doar 3-4 raspunsuri si alea de multe ori neinteresante.

| Alex_7297 a răspuns:

E normal să răspund ironic la întrebările în care mi se cere ID-ul hannei montana, în care mă întreabă câţi cm ar trebui să aibă penisu lui la 14 ani, lista poate continua.Răspunsul meu este pe măsura întrebării.Cu cât mai serioasă, cu-atât mai serios e răspunsul. Da' la ce întrebări au început să apară pe site, e şi normal ca 9. 5 din răspunsurile mele să fie ironice!

| kennyspark a răspuns:

Cum sa nu fii ironic atunci cand limba romana pare cea mai mare problema a multor persoane de pe TPU... gen aceliasisau altele si altele. mai interba unul ce e sexul anal. cred ca e metoda prin care a fost conceput el rolling on the floor

| virusel a răspuns:

Nu te supara dar ai observat ce intrebari posteaza uni? Eu nu am ironizat nici o intrebare pentru ca refuz sa raspund la prostii.

| deliamiley a răspuns:

Ai dreptate fato.Sa vezi ce ampenii mai scriu unii. Una scrie:cum arata fat-frumos astazi? si unii zic:Ca mine.Doamne fereste!