| ALIN1al a întrebat:

De ce, cand vreau sa deschid louncher-ul de aion (toate) imi apare "cannot connect to the authorization server" cum pot rezolva problema asta? funda + vot

Răspuns Câştigător
| andrei93_8363 a răspuns:

1.In mare parte sunt expusi cei care au conexiune ppoe (RDS)si nu folosesc un router.
2.Sau cei care folosesc Win Vista 64bit sau Win 7 64bit.

Tot ce ai de facut ca sa mearga este sa faci asa:
Intrii in Launcher pe urma -> dai click dreapta pe Aion -> dupa care Properties iar pe urma in casuta de la Extra Command Line Parameters adaugi " -ip:206.127.147.28 -port:2106 -cc 2 " dupa care HAVE FUN IN AION

1 răspuns:
| 안드라 a răspuns:

Chiar ti-a mers dupa ce ai facut ce a zis andrei93_8363? Pentru ca si eu am aceeasi problema...si nu stiu cum sa o rezolv.Asa ca am sa incerc ce scrie acolo.Mersi!