| deyutza135 a întrebat:

De ce copii din ziua de azi sunt asa de neascultatori. Unori am impresia ca copii de varsta mea sunt ultimi copii care inca au mintea intreaga. Adica de exemplu ma jucam un joc online si unu intreaba pe altul daca se uita la filme porno iar celalalt zise da. La aceasta afirmatia primul raspunde fara a fi intrebat ca el se uita de la 9 ani la pornografi. Sau copii de 8 ani care fumeaza (scoala mea e plina de copii din astia. sau si mai grav copii care fac s... (v-ati prins voi ) la varste foarte fragede. Adica pur si simplu nu inteleg, Din cauza loc copiii sunt luati drept niste rasfatati (toti copii).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai liniștită, și pe vremea ta au fost, probabil, copii de genul. Doar că nu în număr așa mare. Asta e, a fost întâmplarea să te naști în altă generație.

Mass-media, mesajele din muzica comercială care prinde la public, influența... ajung să cred că Illuminati chiar există. Sau măcar o grupare asemănătoare. Ideea e că cei de sus vor să fim cât mai tâmpiți ca să capete ei putere.

Știi că chipsurile Lays sunt făcute din celuloză (hârtie) cu arome?
Tocmai, să ne îngrăsăm, să facem sex, să fim ca niște animale, să regresăm.

De-aia și copiii care fac lucrurile precoce. Înainte erau niște restricții, acum părinții își mai scapă copiii din mână și ajung educați de cancerul ăsta social.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca era adevarata faza cu laysurile nici nu se mai faceau, cei de la OPC fac controale peste tot si nu le scapa nimic din mana.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

N-ai de unde să știi.
Nici eu nu știu dacă e adevărat, astea-s secrete de stat. Dar putem să presupunem. Și nu m-ar mira să nufie fals.
Mită, știi tu, interese...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Slava cerului ca eu consum Pringles! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, alea cu mărar și smântână mi se par cele mai epice chispuri mâncate vreodată.
Și cele mai scumpe. Dar poate și mai nesănătoase...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Who gives a...we'll die sooner or later! Let us enjoy what is good!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și vreau să am o moarte plăcută.

9 răspunsuri:
| deyutza135 explică:

Scuzati greselile ortografice am scris asta cam cu nervi si nu am fost atenta

| WildS0ul a răspuns:

Asta e. Nu toti sunt asa. Si daca parintii lor ii lasa sa si-o... prin tufisuri si sa traga pe nas..asta e tongue tu nu prea ai ce face. Astia fac asa pentru ca acum se pune mult accent pe " sa fii diferit" si " sa ai personalitate". Cred ca mai bine ar fi fiecare cum vrea, ca astia se distrug singuri doar sa sa sara in evidenta, si cand reusesc asta, normal ca o sa continue si cu alte tampenii sa se mentina in top...si uite asa e tara plina de curve si cocalari. straight face

| Georgiana67 a răspuns:

Din cauza calculatoarelor! Mai toti copii mici au de exemplu cont de facebook!