| andra4u a întrebat:

De ce credeti ca fetele foarte frumoase stau cu baieti care nu sunt pe masura lor, si invers?

Răspuns Câştigător
| Piticuuu a răspuns:

Pe masura lor? adica? la fel de frumosihee hee? pai depinde, fiecare de gustul lui.si de cum gandeste.mentalitatea,si restul, si sti cum e? cand ti se pune pata pe ceva/cineva asta e!

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Asta nu-i o regulă, chiar dacă se poate întâmpla. Și ce dacă? Nu-mi dau seama ce vrei să zici prin "stau cu"...adică sunt împreună cu ei, sau sunt doar prieteni cu ei? Ce, dacă ești urât/ă nu poți avea prieteni sau iubit/ă?
Nu are legătură, uneori nu ține numai de aspectul fizic, ci de cum ești tu ca persoană, ca și caracter.

| ChocaholicBi a răspuns:

Pai daca ai un prieten mai najpa ca tine nu se va despartii niciodata de tine. nu? laughing

| Hirako a răspuns:

Nu neaparat, dar nu conteaza doar aspectul fizic.Nu mai fi asa superficiala.