| Ely1234567 a întrebat:

Cine credeti ca înșală mai mult fetele sau băieți?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Persoana aia care nu e hotarata, stabila, nu are pic de respect pentru cei din jur si nici nu-si doreste stabilitate, aia inseala cel mai des, indiferent daca-i baiat sau fata.

Daca as fi zis,, fetele" automat trebuia pus si un,, de ce?" si nu aveam raspuns la intrebarea aia. Raspunsurile care nu sunt insotite si de un argument solid, NU SUNT RASPUNSURI.

| SilentRain a răspuns (pentru Nemessys):

Mucos, mucos dar îți merge bibilica.
Ai 5 lei de la mine

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si baietii si fetele.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cân eram încă maimuțe prin copaci, așteptam să întoarcă masculul alfa capul în altă parte, să ne-o tragem.

| Celcestietot a răspuns:

Ce mi-e femeia, ce mi-e barbatul...

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Oamenii prosti la cap adica cu+rvele masculine si feminine.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ca tot vorbim de inselat, pai daca Iuda care era cel mai bun prieten al lui Iisus la tradat pentru 30 de arginti si mai tarziu ia parut rau de cea facut s-a dus si s-a spanzurat de creanga unui pom. De ce? pentru ca ia parut rau ca la tradat. Ce poti sa te astepti de la altul strain, fratii, prietenii, copii, toti isi vad de propriul interes si in final te tradeaza, copii tai de-a bia asteapta sa mori ca sa le ramana lor averea, casa, masina adica tot ce ai tu.
Viata e de rahat muncesti o viata intreaga si cu ce te-ai ales, cu nimic.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sfarsitul lumii o sa fie exact cum scrie in Biblie, tu de ce crezi ca in strainatate copii sunt mai prosti decat cei din Romania.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Inainte de 1989 oamenii la sate erau mai uniti se mai ajutau acum nimic, ce poti sa te astepti de la astia de la oras care sunt mult mai scarbosi si mai needucati.
O sa vina vremuri de rahat iti pun eu mai ales ca tineretul nu mai merge la biserica. Inainte lumea mai avea frica de Dumnezeu cei mici de 6-8 ani nu sareau la bataie la astia de 20-23 de ani lumea s-a intors cu curul in sus nimic nu merge cum trebuie.

| blackann a răspuns:

Femeia inseala cu cine vrea, barbatul inseala cu cine poate. Dar chiar si asa...barbatii inseala mai mult.

| Endoryus a răspuns:

Oamenii inseala. Nu conteaza sexul, varsta, orientarea sexuala, religia, culoarea pielii etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și,și nu este o regula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi sa o iau după statistica și logica.As tinde sa spun că fetele/femeile, pentru că este MULT mai ușor pentru ele sa o facă. Dar nu spun că nu sunt femei fidele.

Femeile înșeală exact ca pisicile și bărbații exact că și cainii. Mâțele își ascund rahatul. Intotdeauna. Tipele se ascund mult mai bine ca tipii când e vorba de inselat(de aia mulți o sa spuna că noi bărbații înșelăm mai des, dar de fapt e cam in egala măsură ), când înșeală unu toată lumea știe in schimb când înșeală una, nu vede absolut nimeni.

Răspuns utilizator avertizat
| xilef123 a răspuns:

Ce intelegi prin "a insela"?