| diana1539 a întrebat:

De ce exista diferenta asta dintre vedete si oamenii normali? sigh

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

De fapt, diferenta nu este una atat de mare, dar vedetele si asa-zisele vedete sunt prezentate intr-o lumina favorabila, de cele mai multe ori, mediatizate excesiv, astfel incat pentru multi, pot parea supraoameni. Multe dintre aceste persoane duc o viata absolut normala, cu nimic mai diferita fata de cea a majoritatii, in afara faptului ca apar la TV.

1 răspuns:
| Fernando9Torres a răspuns:

Pentru ca pe ei ii cunosc oamenii normali, dar ei(vedetele) nu cunosc oamenii normali!