| SerenaAylin a întrebat:

Care este diferenta dintre pitipoance, cocalari si oamenii "normali"?

Răspuns Câştigător
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Dupa parerea mea toti sunt oamnei normali.
numai ca acele pitipoance au alt caracter sunt majoritatea mai usoare la minte umbla numai dupa bani au foarte multe fite si se cred mai presus de cat alte fete
asa
cocalarii se cred smecheri umbla numai cu telefonul cu muzica de guta sau salam [nu ma intelegeti gresit nu toti cei care asculta menele sunt asa; ] ] si se cam dau mari
acum nu stiu cum gandesc ceilalti eu ti.am spus cum gandesc eu
sa ai o zi buna bye : X

1 răspuns:
| ilcmty a răspuns:

Pitipoancele sunt fetele alea care umbla dupa bani, prostute, neandemanatice.Cocala-rii sunt smecherii aia de cartier si oamenii normali sunt de obicei buni si nu au ceva in special. funda?