| dancapitan a întrebat:

De ce fetele au intotdeauna o igiena corporala mai buna decat baietii?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Asta e impresia ta! Igiena personala o faci in functie de cat de mult iti pasa de tine, de corpul tau netinand cont de sex (masculin sau feminin).

| Ramonaaaa a răspuns:

Pentru ca ele se preocupa mai mult de igiena, de aspectul lor.La urma urmei, cine se uita la o fata jegoasa straight face?
La baieti, este altceva.Nu este atat de rau sa mirosi a transpiratie atata timp cat amicii lor stiu ca tocmai au venit de la un meci de fotbal.

Răspuns utilizator avertizat