| CodreanuC a întrebat:

De ce fetele nu vor sa vorbeasca despre lucruri serioase, parca ar lua viata in gluma

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ai gasit tu fata potrivita. happy Sunt 2 categorii la fete cum sunt si la baieti. Cele care iau lucrurile in serios si cele care nu. Prin aceasta generalizare ai realizat ca fata de langa tine nu-ti este compatibila si trebuie sa cauti in alta parte.

| CodreanuC explică (pentru Adry05):

Cu doua zile in urma am facut selfie

| stolz a răspuns:

"Fetele"... nu generaliza. Trebuia să te exprimi altfel "De ce unele fete...".
Poate fetele respective nu sunt suficient de mature/capabile încât să susțină o discuție serioasă.

| CodreanuC explică (pentru stolz):

La asta m-am gandit si eu