| Alien a întrebat:

De ce fetele pot purta si fuste si pantaloni, iar baietii pot purta doar pantaloni?

Răspuns Câştigător
| DisforDeea a răspuns:

De mere. zau?laughing)

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta inseamna ca inca nu ai ajuns in Olandawinking

| Liviu a răspuns:

Cum ti sar parea un barbat in fusta?
Cred ca daca vine vreun scotian in Romania
Pleaca mai cracanat decat a venit
laughing Sa fim seriosi avem si noi barbatia noastra...
Hmmm cum ar veni daca femeile sar barbieri si ar avea barba ca noilaughing?
sa fim seriosi

| Monna a răspuns:

Ce te retine sa porti fusta? [just a joke xD]

| Thunderstruck a răspuns:

Dar e interzis prin lege sa poarte fusta? sau au vreo dezabilitate care nu le permite sa poarte fuste?laughing)))

| YUSTY a răspuns:

Si baietii poarta fuste (ma refer doar la travestiti sau gay).

Fundita?

| Elly213 a răspuns:

daca vrei sa porti fusta nu te oprim.

o sa atragi priviri dupa tine pe stradalaughing

| eliaclodia a răspuns:

Asa au stabilit mamicile sau primii religiosi ori primii oameni politici? Cand au aparut pantalonii, dar fustele? Iti amintesti togile romane?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si baietii poarta fuste ...de exemplu scotienii...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca simti tu nevoia sa porti fusta,,. go ahead. dar gay mai suna