| anonim_4396 a întrebat:

Nu ar fi bine ca la uniforma scolara, fetele sa poarte fuste (dar NU scurte)? si nu mai tot timpul pantaloni, mi se pare prostie!

Răspuns Câştigător
| frumyTha23 a răspuns:

Sunt de acord cu tinelove strucklove struck

3 răspunsuri:
| facepalmlol a răspuns:

Si eu cred la fel, dar na, ce sa-i faci? Unii te cred ciudata pe urma ca porti fusta pe frigul asta.

| Mirunikutzik a răspuns:

Sunt de acord cu tine, dar la vremea aceasta sunt la modă blugii de orice culoare sau orice model. Ciudat este ca unele fete poartă vara pantaloni scurți.

| RedKillerCat1202 a răspuns:

Crede- stiu cum te simti, si noi avem uniforme si nu ne lasa sa purtam fuste, dar priveste parea plina a paharuluiwinking blugii mulati si colorati, cu imprimeuri florale sau de leopard etc. sunt in voga acum... deci profita de astawinking